Proč je důležitý půdorys nemovitosti?

Proč je důležitý půdorys nemovitosti?

3D sken nemovitosti, který je v naší kanceláři EXPLICIT REALITY velmi využívaný a od klientů poptávaný, musí doplňovat vždy půdorys nemovitosti, který je také nedílnou součástí úspěšné prezentace nemovitosti a zvyšuje tak daleko atraktivitu nabídky v propojení s dalšími nástroji.

Říkáte si, co je na takovém půdorysu, tak zajímavé? Tak máte pravdu, zajímavého na půdorysu zas tak moc není. Ale když se podíváte na prvních 10 inzerátu na jakoukoliv nemovitost v jakémkoliv kraji, tak když najdete ve dvou inzerátech půdorys nemovitosti, tak to bude hodně.

A co z toho plyne? Lepší prezentace nemovitosti a pro kupující lepší představa o dispozici a prostorách nemovitosti.

Nabídka se odliší, zájemci si okamžitě dokáží přesně představit dispozici nemovitosti a můžou plánovat, jak by jejich vysněné bydlení mohlo vypadat. Do toho, když je půdorys pěkně barevně a reálně vytvořený, tak dokonale dokresluje nabídku a přijde tak více potencionálních zájemců na prohlídku Vaší nemovitosti.


Jaké jsou tedy výhody takového půdorysu v nabídce?


1. Vyšší sledovanost nabídek v inzerci
2. Větší zájem o fyzické prohlídky se zájemci
3. Zájemce v kombinaci s 3D skenem získá jasnou představu o nemovitosti
4. Zvyšuje potenciál prodeje nemovitosti
5. Konkurenční výhoda mezi podobnými nabídkami

Pro všechny naše makléře v EXPLICIT REALITY je samozřejmostí vytvářet půdorysy nemovitosti a poskytnout tak každé nabídce jedinečnost a získat tak více potencionálních zájemců o Vaši nemovitost.

Rádi byste využili naše profesionální služby? Tak se na nás neváhejte obrátit.

Podobné články:

1 komentář

  1. Bronislava
    Bronislava13.06.2021

    Dobrý den, ráda bych se zeptala jak funguje určování zemí, které jsou dle AML zákona rizikové? Tento článek https://www.encyklopediehazardu.cz/rubriky/legislativa-a-historie/co-je-aml-zakon-proti-prani-spinavych-penez_286.html obsahuje seznam jednotlivých zemí, ale jak se ty konkrétní země na seznam dostanou nikde napsáno není. Jak tento proces probíhá a čím se musí země "provinit"? Děkuji za osvětu. Přeji krásný den

Napište nám komentář